چای چوب دارچین فله مجلس خواستگاری را به هم زد

در این مطالعه، دانشمندان موش های مبتلا به سرطان را با استفاده از عصاره چوب دارچین فله و هل درمان کردند. آزمایش‌ها سطوح پایین‌تری از استرس اکسیداتیو را در سلول‌های ملانوم موش‌هایی که این درمان را دریافت کردند، نشان داد.

چگونه رژیم غذایی با سرطان مرتبط است؟ در اینجا پیدا کنید.

برخی از افراد از مکمل های دارچین برای درمان مشکلات گوارشی، دیابت، از دست دادن اشتها و سایر شرایط استفاده می کنند. همچنین در طب سنتی برای درمان برونشیت نقش دارد.

با این حال، به گفته NCCIH، “مطالعات انجام شده در افراد از استفاده از دارچین برای هیچ بیماری حمایت نمی کند.”

پیشگیری از سرطان
نویسندگان یک مقاله اشاره می کنند که سینامالدئیدها ممکن است خواص ضد توموری و ضد سرطانی داشته باشند.

آنتی اکسیدان ها می توانند استرس اکسیداتیو را کاهش دهند و ممکن است به پیشگیری از سرطان، دیابت نوع 2 و بسیاری از شرایط دیگر کمک کنند.

در غذا، افراد معمولاً فقط مقدار کمی دارچین می خورند. بنابراین مواد مغذی موجود در آن نقش بسزایی در رژیم غذایی نخواهد داشت.

انواع
دارچین پوست درخت است. افراد می‌توانند تکه‌های کوچک پوست را در خورش‌ها، دسرها و غذاهای دیگر بریزند یا می‌توانند از دارچین آسیاب شده، به عنوان مثال، در کیک یا روی نان‌ها استفاده کنند.

دو نوع اصلی دارچین وجود دارد: دارچین سیلان (Cinnamomum verum) و کاسیا یا دارچین چینی (Cinnamomum aromaticum).

دارچین سیلان از سریلانکا می آید. برخی از مردم آن را “دارچین واقعی” می نامند. از طرف دیگر دارچین کاسیا از جنوب چین سرچشمه می گیرد. کاسیا ارزان تر از دارچین سیلان است.

دارچین سیلان بسیار گران است، بنابراین بیشتر غذاها در ایالات متحده – از جمله نان‌ها و نان‌های چسبنده – حاوی دارچین ارزان‌تری هستند.

نکات تغذیه ای
مردم می توانند از دارچین در غذاهای شیرین یا شور استفاده کنند. عطر متمایز دارچین نتیجه سینامالدئید موجود در آن است.

بد.