پوشیدن صندل مردانه ضد آب موجب رشد قد پسری شد

وقتی صحبت از راحتی و تطبیق پذیری در هوای گرم می شود، غلبه بر صندل مردانه ضد آب سخت است. شما می توانید گزینه اسلایدهای ساده یا فلیپ فلاپ را داشته باشید.

اما آنها واقعاً یکسان نیستند. ساپورت و راحتی صندل چیزی است که آنها را متمایز می کند. بهترین صندل های مردانه ظاهر خوبی خواهند داشت و در عین حال در مقابل برخی سوء استفاده ها نیز ایستادگی می کنند.

البته به آنها نیاز دارید که احساس باز بودن و تنفس کنند. بیایید نگاهی بیندازیم به بهترین صندل های مردانه که امروز می توانید پیدا کنید.

صندل نیوپورت H2 کین ممکن است بهترین صندل مردانه موجود در بازار باشد. طرح 100% پلی استر است. این بدان معنی است که ناهموار و مقاوم در برابر بو است.

زیره لاستیکی چسبندگی و راحتی بیشتری را فراهم می کند. همچنین تمیز کردن آن فوق العاده آسان است. در واقع می توانید آنها را در ماشین لباسشویی بیندازید. وقتی بیرون می آیند، به خوبی جدید هستند.

این صندل از طناب های قابل تنظیم به سبک بانجی برای اطمینان از تناسب عالی استفاده می کند. این شرکت به اندازه کافی خوب است که در واقع از قبل به شما بگوید که انتظارات اندازه خود را تنظیم کنید.

اگر در گذشته صندل خریده اید، می دانید که اندازه ها می توانند خنده دار باشند. خیلی اوقات سایز صندل با سایز کفش همخوانی ندارد. Keen بلافاصله هشدار می دهد که احتمالاً نیم سایز بزرگتر از آنچه قبلاً به آن عادت کرده اید می خواهید.

آیا از خم کردن انگشت پا در صندل خسته شده اید؟ نیوپورت H2 برای محافظت، انگشت پا را می بندد. طراحی همچنان به انگشتان پا اجازه تنفس می دهد. تکیه گاه متاتارس و بند کششی نیز وجود دارد. زیره میانی EVA است، بنابراین پاهای شما در هر مرحله پشتیبانی می شوند و راحت هستند.