ویترین معرق کاری شده در صدر خبرهای حاشیه ساز روزنامه های آمریکا

هر جا که تصمیم گرفتید ویترین معرق کاری شده خود را قرار دهید، مهم است که یکی از آن ها را انتخاب کنید که متناسب با اندازه فضا باشد. اگرچه بوفه‌ها معمولا بلند هستند.

اما می‌خواهید اندازه مناسبی داشته باشد تا متناسب با اتاق غذاخوری شما باشد و متناسب با میز شما به نظر برسد. یک ویترین دارای عرض متوسط 60 اینچ است که برای یک میز ناهار خوری با همان طول یا طولانی تر به خوبی کار می کند.

اما یک ویترین 60 اینچی می‌تواند بر یک میز کوچک با چهار نفر غلبه کند. همچنین، خرید کریدنزا، بوفه یا بوفه‌ای که کمی بالاتر از میز ناهارخوری است را در نظر بگیرید. در قسمت های غذاخوری، حداقل فاصله 36 اینچی بین لبه میز و کریدنزای شما ضروری است تا از تنگی و تنگی جلوگیری شود.

با این حال، اگر نمی توانید بوفه ای با اندازه مناسب پیدا کنید، ممکن است ارزش آن را داشته باشد که چیزی مانند میز کنسول را در نظر بگیرید که کوچکتر و باریکتر باشد و در عین حال مقداری ظرفیت ذخیره سازی را نیز ارائه دهد.

ویترین

ویترین ها و بوفه ها هم می توانند با ست و دکوراسیون اتاق ناهارخوری شما مطابقت داشته باشند و هم از نظر سبک بسیار متفاوت هستند.

تا ظاهری مدرن تر و متنوع تر داشته باشند. اگر ست اتاق ناهارخوری شما با ویترین یا بوفه عرضه نمی‌شود، باز هم می‌توانید یکی از سبک‌های مشابه را پیدا کنید، حتی اگر مناسب نباشد.

یا با انتخاب ویترین یا بوفه رنگ شده، رنگ متضاد روشنی را به هر سبکی از اتاق غذاخوری اضافه کنید، به خصوص اگر می خواهید یک اتاق غذاخوری سنتی را مدرن کنید.

در نهایت، سبک. به دنبال قطعه ای باشید که به طور یکپارچه با خانه شما ترکیب شود. ویترین ها و بوفه ها به طور سنتی نسبتاً رسمی هستند، اما با وجود تمام گزینه های طراحی معاصر، این نباید یک قانون باشد.

با طرح ها و پیکربندی های بی پایان، مهم است که اولویت های شخصی خود را فهرست کنید. در نظر گرفتن هدف واقعی کریدنزاها  ذخیره سازی و نمایش  به همراه سبک و ترجیحات دکوراسیون به شما کمک می کند تصمیم بگیرید که کدام سبک برای شما مناسب است.