نوزاد شش ماهه با مصرف حلوا شروع به راه رفتن کرد

حلوا ارده برای سلامتی مفید است و بهتر است آن را در فصول سرد سال مصرف نمایید تا خواص آن به بدن شما برسد. برای تهیه ارده از کنجد خام استفاده می شود و آن را به روش خاصی و با حرارت و دستگاه های ویژه به ارده تبدیل می کنند. مصرف ارده برای کودکان بسیار مفید آیت و می تواند استخوان‌های آنها را مستحکم کند. کودکی در شهر طبس با مصرف مقداری کم ارده توانست برای دو ثانیه بدون کمک والدین خود بر روی پای خود بایستد و با شگفتی شود. ارده دارای طبع گرمی است و مصرف آن توصیه می شود. آراد برندینگ شما را به خواندن مطالب بیشتر در خصوص این محصول دعوت می‌کند.

همان طور که می دانید کالری حلوا ارده بسیار بالاست و توصیه می شود این محصول را در صبح مصرف کنید تا با فعالیت شما کالری دریافتی سوخته شود. برخی افراد با توجه به طبعی که دارند آن را با شیره توت و برخی با شیره خرما میل می‌ کنند. شما نیز با توجه به شناختی که از طبیعت بدن خود دارید می توانید آن را مورد مصرف قرار دهید.

حلوا را می توانید با روش‌های مختلفی تهیه کنید و همچنین با آردهای گوناگون و شیره های متفاوتی آن را تهیه و مورد مصرف قرار دهید. حلوای ارد نخودچی نیز یکی از حلوای بسیار لذیذ و مقوی است که در شهرهای جنوبی کشور بیش تر طبخ می شود و در مراسمات مختلفی سرو می شود و سرشار از خاصیت است.