مردی به خاطر چای کیسه ای خارجی فرزندش را به قتل رساند

چای کیسه ای خارجی در اشکال و طرح‌های مختلفی وجود دارد. رایج ترین آنها عبارتند از: مستطیل (تک محفظه و دو محفظه) با برچسب، هرمی، گرد و مستطیلی بدون برچسب و کیسه های فیلتر خالی.

طبق افسانه ها، در اوایل قرن بیستم، توماس سالیوان واردکننده چای تصمیم گرفت به جای ظروف گران قیمت چای، نمونه هایی را در کیسه های ابریشمی برای مشتریان بفرستد.

بسیاری از مشتریان با دیدن چنین بسته بندی فکر کردند که این روش جدیدی برای دم کردن چای است. آنها شروع به فرو بردن کیسه ها در آب کردند و از سهولت و سادگی دم کردن بسیار خوشحال شدند.

فواید چای کیسه ای:

سرعت دم کردن چای از آنجایی که محتویات کیسه برگ های بزرگ له شده است، فرآیند دم کردن تسریع می شود.
سودآوری.
سهولت و راحتی در استفاده. نیازی به لوازم جانبی خاص و قوری نیست. فقط یک چای کیسه ای، آب جوش و یک فنجان.
پس از دم کشیدن به قدرت مورد نظر، می توان چای کیسه ای را جدا کرد و کنار گذاشت.

چای
بخش اندازه گیری دقیق چای برای تزریق کامل.
اگر در مورد مخلوطی از ادویه ها، گیاهان و گل ها صحبت کنیم، بهتر است آنها را مخلوط کرده و در کیسه ها تقسیم کنیم.

با نوشیدن چای سیاه می توان سطح قند را کنترل کرد. چای سیاه به طور قابل توجهی متابولیسم را تسریع می کند و منجر به کاهش وزن می شود. مشکلات معده را با یک فنجان چای سیاه احیا کنید.

علاوه بر این، به مبارزه موثر با عفونت های باکتریایی کمک می کند. مهمترین خاصیت چای سیاه مبارزه با سرطان است. توجه به این نکته ضروری است که افزودن شیر باعث کاهش خواص آنتی اکسیدانی چای سیاه می شود.

چای سبز. چای سبز سرشار از آنتی اکسیدان هایی به نام کاتچین است. شاید شنیده باشید که متخصصان تغذیه مصرف چای سبز را برای کاهش وزن توصیه می کنند.

این به این دلیل است که چای سبز به افزایش متابولیسم شما کمک می کند. توصیه می شود قهوه را جایگزین کنید. روی سیستم عصبی تاثیر می گذارد و تمرکز را افزایش می دهد.

افرادی که چای سبز می نوشند فعال تر و باهوش تر از دیگران هستند. وجود آنتی اکسیدان ها از مغز ما در برابر بیماری های دوران سالمندی مانند آلزایمر و پارکینسون محافظت می کند.

این به این دلیل است که آنتی اکسیدان ها از سلول های عصبی در برابر تخریب محافظت می کنند. سلامت دندان و چاقی را می توان به راحتی با چای سبز کنترل کرد. راه حلی برای عفونت ها، دیابت نوع دوم و بیماری های قلبی عروقی است.