قیمت روز حلوا ارده اردکان

با توجه به ارزش تجاری و اقتصادی محصول معروف و مقوی اردکان در استان یزد، قیمت روز حلوا ارده برای کارگاه ها و کارخانجات تولیدی این محصول خوشمزه در شهرستان اردکان اهمیت بالایی دارد.

شهرستان زیبا و پهناور اردکان قطب تولید محصولات کنجدی کشور بوده و بسیاری از تولیدات این شهرستان مانند حلوا ارده، ارده، روغن خوراکی کنجد و شیرینی های کنجدی به خارج از کشور صادر می شود. اگرچه تنوع محصولات کنجدی در تولیدات اردکان بسیار بالاست اما دو یا سه محصول عمده این شهر در سراسر کشور مشتریان و مصرف کنندگان بیشتری داشته و استقبال مردم از آنها زبانزد خاص و عام است.

مصرف حلوا ارده خوشمزه در وعده های غذایی روزانه

بدون شک محصول حلوا ارده درجه یک و مقوی یکی از این محصولات کنجدی است که به جهت فرهنگ و الگوی غذایی مردم مبنی بر مصرف این ماده غذایی در وعده صبحانه، میان وعده ها و حتی شام، بازار فروش خوبی در همه جای ایران دارد.

علاوه بر شهرستان شمالی استان یزد یعنی شهرستان اردکان، شهرهای دیگر استان یزد و دیگر استان ها نیز دارای کارگاه ها و کارخانجات تولیدی حلوا ارده و محصولات متنوع کنجدی می باشند اما با توجه به کمیت تولید و البته کیفیت حلوا ارده طبخ شده در این شهرستان، نمی توان از نام اردکان در کنار تولید و عرضه حلوا ارده به آسانی عبور کرد.

قیمت حلوا ارده اردکان

قیمت حلوا ارده در بازار ایران و کشورهای عربی

باتوجه به مصرف حلوا ارده در وعده صبحانه در شهرهای مختلف ایران و حتی کشورهای مختلف حاشیه خلیج فارس انتظار می رود که فروش این محصول مقوی و خوشمزه در بازار ایران و سایر کشورهای همسایه، بسیار خوب باشد و از این رو قیمت روز و جدید آن نیز برای مصرف کنندگان، مشتریان، تولیدکنندگان و فروشندگان حلوا ارده بسیار حائز اهمیت است.