فوم شستشوی صورت ویتالیر اکتی ویت ملکه سابق چین پیدا شد

یک فوم شستشوی صورت ویتالیر اکتی ویت ضد آکنه، آکنه یک اختلال پوستی است که منجر به شیوع آن می شود ضایعاتی که به آنها جوش یا “زیت” گفته می شود.

شایع ترین شکل بیماری در نوجوانان است. به نام آکنه ولگاریس. داروهای ضد آکنه هستند فوم شستشوی صورت هایی که به از بین بردن جوش ها، جوش های سرسیاه کمک می کنند، سرسفید و اشکال شدیدتر ضایعات که زمانی رخ می دهد که یک نوجوان آکنه دارد.

مواد افزودنی مورد استفاده در فوم شستشوی صورت آنتی اکسیدان ها، آنتی اکسیدان ها مواد ساخته دست بشر یا طبیعی هستند که
ممکن است از برخی از انواع آسیب سلولی جلوگیری کند یا به تاخیر بیاندازد.

فوم
عوامل فوم شستشوی صورت موادی هستند که باعث تبدیل آب یا روغن، تبدیل به ژل می شود که غلیظ می شود اما بدون سفتی، سختی. امولسیون های ضخیم شده با عوامل ژل بیشتر متحرک و روان خواهد بود تا سفت.این ژل ها با اعمال نیرو نازک می شوند.
(تیکسوتروپیک) و هنگامی که نیرو است به ویسکوزیته باز می گردد. حذف شده. این فوم شستشوی صورت باعث ایجاد ضخیم می شوند. محصولاتی که می‌توان آن‌ها را تکان داد یا در حد زیاد هم زد.
مرطوب کننده ها، فوم شستشوی صورت مرطوب کننده یک ماده مرطوب کننده هستند که برای آن استفاده می شود. مرطوب نگه داشتن چیزها؛ برعکس ماده خشک کن است. آی تی
اغلب یک مولکول با چندین گروه آبدوست است، اغلب گروه های هیدروکسیل؛ با این حال، آمین ها و گروه های کربوکسیل، گاهی اوقات استری شده، می توانند باشند.
همچنین مواجه می شود (میل آن به تشکیل هیدروژن پیوند با مولکول های آب، صفت بسیار مهم است). آنها در بسیاری از محصولات از جمله مواد غذایی استفاده می شوند.
لوازم آرایشی، داروها و فوم شستشوی صورت. مرطوب کننده ها رطوبت را جذب و حفظ می کنند هوای نزدیک از طریق جذب، جذب بخار آب داخل و/یا زیر سطح ارگانیسم/شیء.
مثال ها؛ پروپیلن گلیکول، هگزیلن گلیکول و بوتیلن گلیکول.