فلفل دلمه ای پلاسیده مشکلات گوارشی را درمان می کند

به طور خاص روی بدن به طور کلی، و برای مو به طور خاص. فواید فلفل دلمه ای پلاسیده سبز برای مو فلفل سبز یکی از مهمترین عناصر طبیعی مفید برای مو است.

زیرا فلفل دلمه ای گردش خون در سر را تحریک می کند که منجر به افزایش تراکم مو می شود و همچنین از طاسی و مشکل ریزش و آسیب مو محافظت می کند.

از آنجایی که در بسیاری از محصولات و دستور العمل هایی وجود دارد که مشکل ریزش مو و شکستگی مو را برطرف می کند، علاوه بر نقشی که در محافظت از پوست سر در برابر شوره های مزاحم دارد.

با قرار دادن مقدار کافی از فلفل دلمه ای در ظرف و افزودن سه قاشق غذاخوری زیتون روی آن روغن بزنید و در ظرف را ببندید و بگذارید ده روز بماند و سپس مخلوط حاصل را به موها و پوست سر بمالید.

روی فلفل دلمه ای را بپوشانید بگذارید سه ساعت بماند سپس با آب و شامپو بشویید. آسیب فلفل تند به مو علیرغم فواید بسیار زیاد فلفل دلمه ای سبز، آسیب های زیادی به خصوص روی موها دارد.

از جمله: باعث ایجاد حساسیت در پوست سر می شود. ممکن است آثار سوزش روی پوست سر باقی بماند. موها را شل می کند و به آن آسیب می رساند.

مخلوط فلفل دلمه ای سبز برای مو این مخلوط به تحریک گردش خون در سر کمک می کند و در نتیجه رشد مو را به طور موثر و سریع افزایش می دهد.

مواد لازم: فلفل دلمه ای سبز به مقدار مناسب. دو قاشق غذاخوری روغن زیتون، دو قاشق غذاخوری روغن کرچک. طرز تهیه: یک کاسه سایز متوسط می آوریم.

فلفل دلمه ای سبز را به قطعات متوسط خرد کنید. روغن زیتون و روغن کرچک را در کاسه بریزید و مواد را خوب مخلوط کنید.

تکه های فلفل دلمه ای سبز را به مخلوط قبلی اضافه کنید و دوباره هم بزنید. مخلوط را به مدت چهار روز در کاسه خیس کرده می گذاریم. مخلوط را خوب صاف می کنیم و در ظرف دیگری می گذاریم.

پوست سر و مو را با مخلوط به خوبی ماساژ دهید. موها را با یک کیسه پلاستیکی بپوشانید. یک تکه پارچه آغشته به آب بسیار داغ را روی کیسه پلاستیکی روی سر قرار می دهیم و هر زمان که قطعه سرد شد آن را گرم کرده و دوباره روی سر قرار می دهیم.

این کار را به مدت نیم ساعت تکرار می کنیم. موها را با آب و شامپو بچه بشویید. هفته ای دو بار، قبل از دوش گرفتن، این کار را تکرار می کنیم

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.