فروش بهترین حلوا ارده کنجدی

آیا می توان از حلوا ارده درجه یک و تازه کنجدی به عنوان یکی از بهترین مهم ترین محصولات فرآوری شده از دانه روغنی کنجد یاد کرد؟ بازار فروش این محصول ارزشمند در ایران چگونه است؟

کنجد از مهم ترین دانه ها روغنی بوده که سرشار از اسید های چرب اشباع نشده می باشد به طوریکه حدود 75 درصد از این دانه روغنی را همین اسیدهای چرب و پروتئین تشکیل داده اند. 25 درصد باقیمانده مواد داخل کنجد را نیز ویتامین ها و مواد معدنی مختلف، کربوهیدارت ها و مواد قندی شامل می شود. ویتامین های گروه ب و گروه ای از مهم ترین گروه های ویتامینی موجود در این دانه روغنی بوده و همچنین انواع فلزات کلسیم، منیزیم، روی، فسفر و مس از بهترین و فراوان ترین مواد معدنی موجود در آن است.

این همه مواد ارزشمند موجود در کنجد موجب شده است تا این دانه روغنی جایگاه بسیار مهمی در محصولات غذایی داشته باشد و محصولات فرآوری شده از کنجد که مهم ترین آن حلوا شکری و حلوا ارده می باشد در ابتلا مصرف کنندگان آن به برخی از بیماریهای قلبی و گوارشی جلوگیری می کند.

شرکت های تولیدکننده حلوا ارده کنجدی

همانطور که در بالا نیز به آن اشاره شد حلوا ارده مرغوب و تازه از مهم ترین محصولات فرآوری شده از دانه روغنی کنجد است به طوریکه کارگاه ها و شرکت های بزرگ تولیدی فراوانی در کشور به ویژه شهرستان اردکان وجود دارند که با فرآوری کنجد به تولید انواع محصولات کنجدی به ویژه حلوا ارده درجه یک و تازه اقدام می نمایند.

فروش بهترین حلوا ارده

بازار خوب حلوا ارده در ایران

امروزه مردم ما نیز به مصرف حلوا ارده تازه به ویژه در هنگام صبح و وعده غذایی صبحانه علاقه فراوانی نشان می دهند از این رو میزان تولید و فروش حلوا ارده در کشور ما بسیار زیاد است و بازار خوبی دارد.