عرضه مستقیم حلوا ارده عقاب

از آنجا که تهران به عنوان پرجمعیت ترین شهر ایران به شمار می رود لذا شرکت های متعددی مانند شرکت حلوا ارده عقاب در این شهر به عرضه مسقیم محصولات خود می پردازند.

در کشور ما ایران شرکت ها و کارخانجات فراوانی به تولید محصولات غذایی اشتغال دارند و از آنجا که تعداد محصولات غذایی بسیار زیاد است لذا تنوع این کارخانه ها نیز بسیار زیاد خواهد بود. جمعیت بالای کشورمان ایجاب می کند که فروش محصولات غذایی در بازار شهرهای مختلف کشور بسیار خوب باشد و هرچه جمعیت یک شهر و یا یک استان بالاتر باشد تعداد کارخانجات تولیدی مواد غذایی در اطراف آن منطقه بیشتر خواهد بود. به عنوان مثال شهرهای بزرگ ایران مانند تهران با توجه به جمعیت بسیار زیادی که در آن زندگی می نمایند و سکونت دارند لذا تعداد کارخانجات متعددی در شهرک های اطراف تهران به تولید انواع محصولات غذایی مورد نیاز مردم اقدام می کنند.

توزیع و صادرات حلوا ارده عقاب در ایران و خارج از کشور

شرکت حلوا ارده عقاب یکی از معتبرترین و بزرگترین شرکت های تولیدکننده حلوا ارده و محصولات کنجدی در ایران است که با توجه به سابقه طولانی مدت در تولید و فروش حلوا ارده در بازار ایران به یکی از معتبرترین و شناخته شده ترین برندهای تولیدی حلوا ارده در کشورمان تبدیل شده است.

عرضه حلوا ارده عقاب

تاریخچه تولید و فروش حلوا ارده عقاب

این شرکت بزرگ در ابتدا در شهرستان ری تاسیس شد و سپس فرآیند توسعه این شرکت در شهرستان شهریار در اطراف تهران ادامه یافت و امروزه محصولات کنجدی عقاب به ویژه ارده، حلوا ارده و حلوا شکری عقاب در سراسر استان های ایران توسط نمایندگی های پخش مواد غذایی توزیع می شود و بخش مهمی از تولیدات این شرکت نیز به کشورهای بزرگ و معتبر غربی و عربی صادر می گردد.