صندلهای گران قیمت که در بازار سر و صدا به پا کردند

Net-a-Porter با قاطرهای بدون پشتی با آرم و لوگوی بازیافتی Balenciaga به قیمت 550 پوند به سمت این روند متمایل شده است، در حالی که Pangaia’s Jersey Sliders (70 پوند)، در ترکیبی از مخلوط پنبه چوب گردو بازیافتی و ارگانیک، در رنگی بسیار غیر قابل عرضه است پایپ و دمپایی رنگ صورتی فلامینگو.
در حال حاضر، همه چیز در مورد دمپایی است.
در نگاه اول، این دنیایی به نظر خودکار اکلیلی می رسد که مد را برای همیشه کنار گذاشته است. کارل لاگرفلد، که فکر می‌کرد شلوار ورزشی نشانه‌ای از دست کشیدن از زندگی است، باید در قبر خود بچرخد که چگونه وسایل رفاهی خانه ما را در برابر لباس‌هایی که نرم و لطیف نیستند تحمل نمی‌کند.
روزی روزگاری، سوپرمدل ها با کمتر از 10000 پوند از رختخواب بلند نمی شدند.
ین روزها، کندال و همکاران اصرار دارند که همیشه در ترمه، قیچی یا نایلون پر شده قنداق شوند.
زوم با شکستن دیوار چهارمی که زمانی جیوه در تلویزیون قدیمی خودمان را در معرض دید عموم از آنچه در خانه می پوشیدیم جدا می کرد، ما در هر چیز قدیمی راحت دیده می شویم تا زمانی که راحت باشد.
در طول دو دهه نوشتن در مورد هر روند مد که می توانید تصور کنید، من شک دارم که تا به حال در مورد دمپایی نوشته باشم، اما این فروتن ترین کفش در نهایت از کنار آتش خارج شده و وارد بازار شده است.
Urban Outfitters، خانه معنوی خرده‌فروشی دمپایی روفرشی برای Gen Z، دارای دمپایی‌های خزدار بزرگ و چاق به ارزش ۶۰ پوندی Ugg’s Fluff Yeah با طرح پلنگ یا رنگ کراوات است.
فراموش نکنیم که Uggs کفش انتخابی برای آندره لئون تالی، رویاپرداز فقید و بزرگ مد، در داخل و خارج بود.
 • منابع:
  1. Happy feet: how fancy slippers took over the world
 • تبلیغات: 
  1. کمربند رسمی ناقص به عنوان استفاده روزانه
  2. عجیب ترین تمایز میگو با سایر آبزیان چیست؟
  3. استفاده از کارتن پلاست برای درست کردن جلیقه ضد گلوله
  4. راز موفقیت ثروتمندترین مرد ایرانی لو رفت