صادرات حلوا ارده تولیدی عقاب

همانطور که مستحضرید شرکت عقاب از مشهورترین شرکت های تولیدی حلوا ارده در ایران است و صادرات محصولاتش به بیش از 30 کشور جهان انجام می پذیرد.

شرکت های بزرگ در ابتدا کار خود را از واحد های کوچک آغاز کردند و موسسین این شرکت ها نیز در ابتدا انسان ها با همت و سخت کوشی بودند که به تدریج توانستند با پیگیری های خود واحد تولیدی خود را توسعه داده و کم کم به شرکت ها و کارخانجات بزرگ مبدل شوند.

تاریخچه تاسیس و فعالیت شرکت تولیدی حلوا ارده عقاب

بدون شک شرکت تولیدکننده حلوا ارده و محصولات کنجدی عقاب نیز یکی از بهترین و بزرگترین شرکت هایی است که در ایران فعالیت می کند و شهرت فراوانی دارد. جناب آقای سید جلیل ناصری (که به رحمت خدا رفته است) در سال 1323 این شرکت بزرگ را پایه گذاری و تاسیس نمود.

بیشتر بخوانید: ارده قرمز

البته لازم به ذکر است که همانطور که در بالا نیز به آن اشاره شد شرکت حلوا ارده عقاب در ابتدا به عنوان یک کارگاه کوچک فعالیت می کرد و جالب آنکه این کارگاه کوچک سالهای آغازین فعالیت خود را در شهر ری آغاز نمود اما به تدریج با گسترش و توسعه فعالیت های تولیدی آن این شرکت به حومه شهر تهران در شهر شهریار ادامه فعالیت داد به طوریکه در حاضر نیز شرکت حلوا ارده عقاب در شهریار در حومه تهران فعالیت می کند.

صادرات حلوا ارده عقاب

تولید و صادرات حلوا ارده عقاب به کشورهای بزرگ جهان

در حال حاضر شرکت حلوا ارده عقاب با توسعه فعایت های تولیدی خود توانسته است محصولات مختلف کنجدی به ویژه حلوا ارده و حلوا شکری را در شکلها و بسته بندی های متفاوت تولید و عرضه نماید به طوریکه محصولات عقاب در بیش از 30 کشور جهان عرضه شده و به مصرف می رسد.

بیشتر بخوانید: ارده قرمز

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.