شرکت تولیدی حلوا ارده ثمر

شرکت تولیدی ثمر از شرکت های بزرگ و مشهور تولیدکننده حلوا ارده و حلوا شکری در ایران است که در حوزه فرآوری دانه های روغنی کنجد فعالیت می کند.
کنجد از دانه های روغنی و با ارزش می باشد که از نظر غذایی، تجاری و اقتصادی بسیار ارزشمند است و استفاده های فراوانی از آن می شود. بدون شک یکی از بهترین مواد غذایی که از دانه های روغنی کنجد به دست می آید حلوا ارده درجه یک و مقوی کنجدی می باشد.

البته لازم به ذکر است که روغن کنجد نیز همانند حلوا ارده از محصولات محبوب و ارزشمند تجاری و اقتصادی است. علاوه بر روغن خوراکی و حلوا ارده محصولات غذایی دیگری نیز از کنجد درست می شود که شیرینی های کنجدی، ارده و حتی تفاله کنجدی نیز ازجمله محصولات غذایی ای می باشد که مصرف فراوانی در خانواده ها و کارخانجات فعال در صنعت غذایی کشور دارد.

تولیدی حلوا ارده ثمر

ارزش غذایی حلوا ارده کنجدی

به هر حال نمی توان از حلوا ارده به عنوان مهمترین محصول تهیه شده از کنجد به راحتی عبور کرد زیرا حجم مصرف، تولید و فروش حلوا ارده در کشور بسیار بالاست.

پزشکان و متخصصان علوم تغذیه بسیار توصیه کرده اند که برای صرف وعده صبحانه از مواد غذایی سالم و مقوی استفاده شود زیرا انسانها در طول شبانه روز فعالیت کاری بسیار زیادی انجام می دهند و انرژی مورد نیاز بدن آنها باید به آسانی تامین شود.

به همین جهت می توان از حلوا ارده و حلوا شکری به عنوان یکی از بهترین محصولات غذایی وعده صبحانه یاد شود زیرا این محصول ارزشمند کنجدی حاوی کالری فراوان و مواد غذایی ارزشمندی است که می توان علاوه بر انرژی مورد نیاز بدن، ویتامین ها، پروتئین ها و سایر مواد مغذی بدن را تامین نماید.