سیب سرخ درجه یک جایزه ورزشکار جوانی بود

برای تشویق میوه های بزرگتر، کوچکترین سیب سرخ درجه یک را بردارید
آگوست تا اکتبر – برداشت میوه را زمانی بچشید که کاملا رنگی به نظر می رسد اگر خیلی نشاسته ای است، چند روز صبر کنید. اکتبر، نوامبر – برگ ها و میوه های ریخته شده را جمع کنید.

کمپوست یا دور ریختن نوامبر – برای جلوگیری از آسیب در زمستان از پوشش درختی استفاده کنید از نوامبر تا مارس – به دنبال آسیب آهو و آهو باشید. در صورت لزوم دور درخت را حصار بکشید.

قبل از انتخاب درخت سیب برای کاشت، نگاهی به اطراف محله خود بیندازید. منبع گرده باید در فاصله 100 فوتی درخت سیبی که کاشته اید باشد تا اطمینان حاصل شود که گرده به درخت شما می رسد.

اگر خرچنگ یا درخت سیب دیگری را نمی بینید که بسته شود، بهترین کار این است که دو درخت از انواع مختلف بکارید.

هنگام خرید یک درخت سیب، در واقع گیاهی را انتخاب می کنید که از دو فرد ژنتیکی متفاوت پیوند زده شده اند، پیوندک و پایه.

پیوندک قسمت بالای زمینی درخت است که نوع میوه مورد نظر را تولید می کند (مثلاً هانی کریسپ یا هارالسون). پایه در تعیین اندازه نهایی درخت و مدت زمانی که طول می کشد تا میوه دهد، نقش اساسی دارد.

بسیاری از چیزها می توانند درختان سیب، برگ ها، گل ها و میوه ها را تحت تاثیر قرار دهند. تغییرات در ظاهر فیزیکی و سلامت گیاه می تواند ناشی از محیط، بیماری های گیاهی، حشرات و حیات وحش باشد. به منظور پرداختن به آنچه می بینید، مهم است که یک تشخیص صحیح داشته باشید.

می توانید با استفاده از ابزارهای تشخیص آنلاین کمک بیشتری برای شناسایی مشکلات رایج آفات بیابید این چه حشره است؟ و مشکل گیاه من چیست؟ یا با ارسال نمونه به کلینیک تشخیصی بیماری های گیاهی UMN. برای به اشتراک گذاشتن تصاویر و دریافت مشاوره می توانید از یک باغبان استاد بپرسید.

توجه داشته باشید که فقط به این دلیل که آسیبی می بینید به این معنی نیست که همه امیدها از بین رفته است. یک درخت سیب سیب های زیادی تولید می کند، بنابراین از دست دادن تعداد کمی از پرندگان و حشرات دلیلی برای استرس نیست.