خرید ساعت پتک فیلیپ اتوماتیک اصل موجب میلیاردر شدن مردی شد

بیایید به قلب مسیر خود برویم و سعی کنیم موضوعات سطح ابتدایی را که می‌خواهم به یک علاقه‌مند ساعت‌ساز جدید توصیه کنم، یادآوری کنیم.

ضرب و شتم بیش از حد بچه ها بی فایده است: درست است، مانند همه زمینه ها، از اصول اولیه شروع کنیم. و در دنیای ساعت سازی چه پایه هایی وجود دارد؟ خوب، انواع حرکت.

ساعت های مکانیکی دستی، اتوماتیک و ساعت پتک فیلیپ اتوماتیک اصل نترسید، موضوع دشواری به نظر می رسد، اما به شما اطمینان می دهم که اینطور نیست و مهمتر از همه برای یک تازه کار کافی است که درک روشنی از انواع حرکت و اصول مختلف عملکرد داشته باشد.

البته، هزاران بینش و تغییرات احتمالی در مورد موضوع از اینجا شروع می‌شود، اما از مراحل نگذریم، زمان و ثبات شما فرا خواهد رسید که این اشتیاق را تغذیه کنید. کمی شبیه خواستگاری، آرامش و تمرکز روی هدف است، اگر خوب باشید غافلگیری همیشه بعد از شام می آید.

ساعت

برای کسب اطلاعات بیشتر، شما را به مقاله زیبایی که می توانید در سایت ما بیابید، ارجاع می دهم که مشخص می کند چه چیزی یک ساعت اتوماتیک را متحرک می کند.

موضوع دیگری که من مستقیماً در کتابچه راهنمای کسانی که با این دنیا روبرو هستند وارد می کنم، بدون شک زیبایی شناسی شی است.

من می خواهم با شما صادق باشم: ویژگی های فنی بسیار مهم، چشمگیر هستند و گاهی اوقات شما را شگفت زده می کنند، اما من از دو چیز مطمئن هستم: اولی این است که پورشه 911 3.2 1989 بهترین خودروی تاریخ است.

مورد دوم این است که هر زمان که چشم شما به شیئی بیفتد که با ذائقه شما مطابقت دارد، ضربان قلب شما تندتر خواهد شد و آن را زیباترین می دانید.

در اینجا پیشنهاد می کنم مقاله ما را بخوانید و مهم ترین و مخرب ترین طراح ساعتی که تاکنون وجود داشته است: جرالد جنتا.

من نمی خواهم با تعریف قوانین زیبایی یک ساعت شما را سنگین کنم. من زیبایی را مفهومی انتزاعی، ذهنی، سبک و فراگیر می‌دانم که منحصراً به سلیقه شخصی فرد وابسته است، اما