حلوا ارده معروف بروجرد | مراکز تولیدی حلوا ارده سنتی بروجرد

حلوا ارده معروف بروجرد یکی از مرغوب ترین سوغات بروجرد است، ترکیبات بکار رفته در این محصول به گونه ای است که هر شخصی را ترغیب به خرید می کند. حلوا ارده از خواص دارویی زیادی برخوردار است، این خوراکی خوشمزه بیشتر در وعده صبحانه استفاده می شود. حلوا ارده یکی از مغزی ترین موادی است که بیشتر در وعده صبحانه استفاده می شود.

ارده شیره بروجرد یکی از مقوی ترین خوراکی ها بود که از ارزش غذایی بالایی برخوردار است. خواص دارویی بیشماری دارد، نرم کننده معده و روده است، برای درمان کم خونی توصیه می شود و برای کسانی که کمبود کلسیم دارند مفید است. حلوای رادمان هم معروف ترین حلوای شهرستان بروجرد می باشد.

دیگر سوغات بروجرد حلوا مغزی بروجرد است که شیره ای سفت شده و بسیار خوش خوراک و مغزی می باشد که جایگزین مناسبی برای قند در کنار چای می باشد.

طرز تهیه حلوا حاجی بروجرد: حلوا حاجی برای بیشتر مردم مرکزی ایران نوعی نوستالژی هست و از تنفقلات خوشمزه دوران کودکی آن ها می باشد، ترکیبات مقوی آن که سرشار از نشاسته و شیره انگور است برای افرادی که دیابت دارند و یا نیاز به تقویت جسمانی دارند بسیار مفید است. طعم آن کمی شیرین بوده و جایگزین بسیار مناسبی برای قند و شکر است.

حلوا ارده معروف بروجرد | مراکز تولیدی حلوا ارده سنتی بروجرد

حلوا ارده معروف بروجرد

حلوا ارده معروف بروجرد

سه شهر زرقان، بروجرد و اردکان از مهمترین مراکز تولیدی حلوا ارده سنتی در ایران هستند و از دیرباز تاکنون این مناطق به تولید انواع محصولات کنجدی شهرت داشته اند. حلوا ارده کنجدی یکی از محصولات مهم غذایی تولیدی در شهرستان بروجرد در استان لرستان است از این رو افراد زیادی در این منطقه به تولید، توزیع و فروش حلوا ارده اشتغال دارند.

ارده شیره سنتی و طبیعی دارای قیمت بسیار بالاتری نسبت به ارده شیره صنعتی موجود در بازار می باشد. شرکت های تولیدی ارده شیره بروجرد این محصول را با تضمین کیفیت و به شرط آزمایشگاه ارائه می دهند.

طرز تهیه حلوا بروجرد

طرز تهیه حلوا بروجرد

طرز تهیه حلوا بروجردی از مخلوط کردن ارده با شیره حاصل از پخت شکر و گلوکز به دست می آید که پس از افزودن طعم دهنده هایی نظیر هل و وانیل، آن را کاملاً هم زده و سپس خنک نموده تا در نهایت یک بافت جامد با ظاهری نخ دار حاصل گردد. با توجه به این که حداقل 50 % وزن حلوا ارده را، ارده (کنجد آسیاب شده) تشکیل می دهد. این محصول، دارای نسبت متعارفی از هر سه نوع ماده انرژی زا شامل ترکیبات پروتئینی، چربی و کربوهیدراتی است و یک منبع غنی از انرژی محسوب می گردد.

لیست قیمت حلوا بروجرد

لیست قیمت حلوا بروجردقیمت فروش ارده بستگی به آن موادی دارد که در آن به کار می رود. اگر حلوا ارده به صورت سنتی و بدون افزودنی شیمیایی تولید شود، قیمتش گران است.

شرکت کنجدی یکی از مهم ترین مراکز خرید ویژه که معمولاً به عنوان قطب ارده و دیگر فرآورده های کنجدی در کشور شناخته می شود بازار خرید قیمت ارده خام می باشد. در این مرکز اکثر نمایندگان شرکت های تولید کننده فرآورده های کنجدی و همچنین بزرگترین تاجران و شرکت های پخش فرآورده های کنجدی در حال فعالیت بوده و نیاز آن ها را تأمین می کنند.

در اینجا لازم به ذکر است، در حال حاضر با توجه به مناسب بودن کیفیت و قیمت محصولات ارائه شده در صفحه “حلوا ارده بروجرد | بازار فروش حلوا ارده بروجرد” در همین وبسایت، صفحه مذکور، با استقبال بسیار خوبی از سوی مشتریان مواجه شده است. لذا از شما دعوت می‌کنیم، با مراجعه به این صفحه، از امکان خرید آنلاین بهترین و باکیفیت‌ترین انواع این محصولات، با قیمتی استثنایی، بهره‌مند شوید.

خرید ارزان ترین حلوا بروجرد

خرید ارزان ترین حلوا بروجردواحدهای تولیدی حلوا ارده و شرکت های معتبر تولیدکننده محصولات کنجدی بروجرد در صدد هستند با استفاده از سایت های اینترنتی، ارده و حلوا ارده ارزان و بدون واسطه را در معرض خرید مشتریان قرار دهد. حلوا ارده بروجرد و دیگر محصولات کنجدی در بازار شهرهای دیگر کشور و بازارهای بین المللی در کشورهای همسایه عربی نیز به فروش می رسد. در  ایران کارخانه های تولیدی بسیاری در زمینه تولید حلوا ارده می باشد که یکی از شهرها شهر بروجرد است که دارای کارخانه های تولیدی بزرگی است. حلوا شکری بروجرد در بازارهای ایران به طور عمده به فروش می رسد و بازار عمده فروش آن ها در اکثر شهرهای ایران می باشد.

فروش حلوا بروجرد زیر قیمت بازار

فروش حلوا بروجرد زیر قیمت بازار

شهرستان بروجرد محصولات غذایی مختلفی از جمله حلوا ارده تولید شده و روانه بازار فروش در شهرهای مختلف ایران می کند. بروجرد یکی از مناطق مهم تولید و عرضه حلوا ارده در ایران می باشد. حلوا ارده به دلیل خواصی که دارد از فروش خوبی برخوردار می باشد. حلوا ارده را بیشتر به عنوان صبحانه یا عصرانه استفاده می کنند. این خوردنی شیرین و لذیذ در همه سوپرمارکت های شهری و روستایی به فروش می رسد.

کارخانه های تولیدی حلوا ارده یا کارگاه های شیرینی پزی که در زمینه تولید این ماده مقوی غذایی فعالیت می کنند. مراکز فروش بهترین حلوا ارده به شمار می روند. در هر شهری نمایندگی های شرکت های تولیدی حلوا ارده وجود دارد. این نمایندگی ها حلوا ارده را با قیمتی مناسب تر و زیر قیمت بازار و با طعم های مختلف به فروش می رسانند که می توان به حلوا گردویی، حلوا پسته ای و… اشاره کرد.

با توجه به وجود کارگاه های تولیدی در شهرستان بروجرد که به تولید و عرضه عمده حلوا ارده می پردازد و لذا مشتریان این محصول خوشمزه می توانند به خرید آن از کارگاه ها اقدام نمایند. شهرستان بروجرد بعد از شهرستان خرم آباد که مرکزیت اداری لرستان را دارد. دومین شهر مهم این استان می باشد. از دیگر ویژگی های مهم این شهرستان وجود کارگاه های متعدد تولید حلوا ارده درجه یک می باشد.