حلوا ارده بروجرد | بازار فروش حلوا ارده بروجرد

شهرستان بروجرد از مهم ترین شهر های استان لرستان است و محصولات غذایی مختلفی مانند حلوا ارده در این شهرستان تولید شده و روانه بازار فروش شهر های مختلف ایران می گردد.
محصولات غذایی صنعتی تنوع بسیار زیادی در ایران و بسیاری از کشور های جهان دارد و هرچه جمعیت و وسعت کشوری بیشتر باشد، تنوع این محصولات نیز بیشتر می شود، به طوری که به گروه های مختلفی (مانند کیک و کلوچه، محصولات آردی، اسنک و چیپس، مرباجات و کنسرو ها، لبنیات، نوشیدنی ها و آب معدنی، شیرینی و شکلات، محصولات کنجدی و …) دسته بندی می گردند.

حلوا ارده از مهم ترین محصولات کنجدی یکی از مهم ترین گروه های محصولات غذایی، گروه محصولات کنجدی هستند که در این گروه، انواع محصولات غذایی مانند روغن کنجد (که از استخراج روغن از دانه های روغنی آن به دست می آید)، ارده (که از برشته کردن و سابیدن دانه های روغنی کنجد حاصل می شود)، حلوا ارده و حلوا شکری (که ماده اصلی تولید این محصولات مایع غلیظ ارده می باشد) نام برده می شود. البته لازم به ذکر است که میزان تقاضا و مصرف این محصولات کنجدی یکسان نمی باشد لذا میزان فروش آنها نیز متفاوت می باشد.

شهرهای مهم تولیدکننده حلوا ارده کنجدی در کشور ما شهرهای مختلفی به تولید حلوا ارده و حلوا شکری اقدام می کنند که از مهم ترین آنها می توان به شهرهای بروجرد، یزد، اردکان، زرقان و شهریار اشاره کرد که در هر یک از این شهر ها شرکت های زیادی به تولید و فروش حلوا ارده اشتغال دارند.

بدون شک شهرستان بروجرد در استان لرستان یکی از مناطق مهم تولید و عرضه حلوا ارده در ایران محسوب می شود که حجم زیادی از حلوا ارده تولیدی ایران از این ناحیه صورت می گیرد.
با این وجود می توان گفت که فروش حلوا ارده بروجرد نسبت به سایر شهر هایی که در زمره تولید کنندگان این محصول قرار می گیرند، از میزان بیشتری برخوردار می باشد.

حلوا ارده بروجرد | بازار فروش حلوا ارده بروجرد

حلوا ارده بروجرد

حلوا ارده بروجردحلوا ارده که محصولی با طعم شیرین و دلچسب به شمار رفته و از ظاهری شبیه به حلوا شکری برخوردار می باشد، مختص شهر های بسیاری از ایران بوده که البته در این میان بروجرد، سهم پر رنگ تر و بیشتری را در حیطه تولید این محصول، بر عهده گرفته است.
با این وجود می توان حلوا ارده بروجرد را علاوه بر جای دادن در یک محصول غذایی مورد پسند اکثریت مردم، در دسته سوغات بروجرد نیز جای داد.

لازم به ذکر است که حلوار ارده عرضه شده در بازار، به شکل های مختلفی در دسترس مشتریان و خریداران اعم از خریداران عمده قرار می گیرد که عبارت است از:

 • حلوا ارده فله یا کیلویی
 • حلوا ارده بسته بندی شده

انتخاب نوع حلوا ارده، بسته به نوع سلیقه و اختیار شما دارد که کدام مورد را ترجیح می دهید. در هر حال محصول مورد نظر را در هر شکل و نوعی که مورد تهیه و خریداری قرار دهید، قطعاٌ یک محصول درجه یک نصیبتان خواهد گشت!

مزایای استفاده از حلوا ارده

مزایای استفاده از حلوا اردهبا خرید حلوا ارده از سوی خریداران عمده و سپس عرضه آن به خریداران جزیی تر به عنوان مصرف کننده، بدون شک مزایا و یا خواص بسیاری که هر یک ناشی از مصرف حلوا ارده می باشند، عاید افراد مصرف کننده خواهد شد که در این بخش سعی کرده ایم تا به ذکر برخی از این مزایا بپردازیم که شاید برای شما نیز مفید واقع شوند:

 • حلوا ارده با برخورداری از میزان قابل توجهی از کالری، قادر به تامین انرژی در افراد خواهد بود.
 • این محصول به برطرف سازی مشکلات حاصل از کم خونی در بدن کمک کرده و در نتیجه راهی برای مبارزه با فقر آهن به شمار می رود.
 • تمامی مشکلات مربوط به کبد و کلیه را مرتفع می سازد.
 • به تامین کلسیم در بدن کمک می کند.
 • تقویت بهتر استخوان های بدن را در پی دارد.
 • در بهبود عملکرد ذهن و حافظه، تاثیر عمده ای را بر جای می گذارد.

راهنمای تولید حلوا ارده

راهنمای تولید حلوا اردهبرای افرادی که در پی یادگیری روش هایی جهت تولید حلوا ارده می گردند، و می خواهند در راستای تولید این محصول، حرفه ای را راه اندازی نمایند؛ پیشنهاد می شود که با گرفتن مشاوره از نمایندگی های اختصاصی این محصولات که با همه جوانب مربوط به حلوا ارده آشنایی دارند و در نتیجه دانشی از طرز تهیه و تولید حلوا ارده ( اعم از طرز تهیه حلوا بروجردی و طرز تهیه حلوا حاجی بروجردی ) را در اختیار دارند، اقدام به امور لازم جهت دسترسی به هدف مورد نظر خود نموده و سپس با شکل دادن این کار، سود خوبی را عاید خود کنند. چرا که حلوا ارده از محصولات پر تقاضا در بازار فروش به شمار رفته و می تواند منافعی را متوجه تولید کنندگان نماید.

فروش حلوا ارده زیر قیمت بازار

فروش حلوا ارده زیر قیمت بازاربا خرید حلوا ارده بروجرد از مراکز فروش معتبر مانند همین مرکز می توانید از تمامی شرایط ویژه و اختصاصی خرید که برای شما خریداران عزیز و جلب رضایتتان در نظر گرفته شده است، بهره مند شوید. یکی از شرایط در نظر گرفته شده توسط این مرکز فروش، عرضه حلوا ارده به صورت عمده و به قیمت کارخانه، یعنی زیر قیمت بازار می باشد که به نظر یک فرصت استثنایی می آید.
علاوه بر این، شما از این طریق می توانید برند های معتبری از این محصول را در سبد خرید خود بگنجانید. مانند:

 • حلوا حاجی
 • حلوای رادمان

راهنمای خرید حلوا ارده

راهنمای خرید حلوا اردهشما از طریقن نمایندگی های فروش این سایت، می توانید قبل از خرید، قیمت ارده خام را استعلام نموده و سپس این قیمت را با بازار مرکزی مقایسه نمایید، آن وقت است که متوجه تفاوت های فاحش میان این دو شده و در نتیجه عزمتان برای خرید از این مرکز جزم خواهد شد.
ضمن این که تمامی این محصولات مقوی که همگی نوعی از محصول حلوا ارده می باشند، در آخر با کیفیتی بی نظیر و طعمی تازه و ویژه به شما ارائه خواهد شد:

 • ارده شیره بروجرد
 • حلوا ارده با شیره انگور
 • حلوا مغزی بروجرد