حلقه نامزدی خود را خاص و زیبا تهیه کنید

وقتی بیلی پیتون، 28 ساله، مدل منحنی و خالق محتوا، برای اولین بار شروع به امتحان حلقه های نامزدی کرد، اندازه های نمونه به سختی از بند انگشت او گذشت.

اینکه او چیزی در فروشگاه های بزرگتر از زمان پخت لپه سایز 6 یا 7 پیدا نمی کرد، او را به یاد تلاش آشنا برای یافتن لباس و کفش در اندازه خود می انداخت.

او گفت: «به نوعی بود، «آن را به لیست اضافه کنید».

ماکسی گرین، یک مدل سایز بزرگ که در جستجوی حلقه های سرویس آرکوپال ایرانی است، نه تنها باندهای مناسب در فروشگاه ها را کم نمی کند، بلکه به کمبود چیزی که او آن را «انگشت چاق» در پینترست می نامد، پی برد.

او در پاسخ هشتگ #All HandsAreGoods را شروع کرد. یک حساب اینستاگرام اختصاصی برای مبارزه با طیفی از ناامنی‌های دستی دنبال شد  زنانی که به معضل او مرتبط بودند نیز همین کار را کردند.

خانم گرین، 31 ساله، گفت: «وقتی به ناامنی‌ها فکر می‌کنیم، موارد واضحی مانند «اوه، من در مورد بازوهایم ناامن هستم» وجود دارد، «اما معلوم می‌شود که بسیاری از افراد ناامنی دست دارند و من دارم، اما واقعاً به این موضوع فکر نکرده بودم، زیرا هیچ پنهانی وجود ندارد.»

و چرا باید؟

لورن چان، 31 ساله، یک مدل سایز بزرگ، سردبیر سابق سایت پلیس فتا مد و بنیانگذار HENNING، یک خط تولید لباس زنانه لوکس برای سایزهای 12 تا 26، گفت: «احساس استایل ما وقتی به یک اندازه خاص بدن می رسیم متوقف نمی شود.

وقتی حلقه‌هایی با اندازه‌های مختلف انگشتر دخترانه لباس می‌پوشم یا مدل می‌دهم، احساس می‌کنم که در سبک و کیفیت مصالحه وجود دارد.

فقط به این دلیل که بدن بزرگ‌تر یا دست‌های بزرگ‌تر یا پاهای بزرگ‌تر دارید، به این معنا نیست که شما به اندازه همسالان کوچک‌تر خود نمی‌خواهید از لباس‌ها، جواهرات یا کفش‌های آرزومندتر استفاده کنید.»

طراحان چگونه برای تعطیلات تزئین می کنند؟ ما خودمان را برای دیدن دعوت کردیم.

 

 • منابع:
  1. Rings Fit for All Fingers
 • تبلیغات: 
  1. ماجرای هزینه میلیاردی برای یک شیشه گلاب!
  2. از در آوردن کاپشن در طول درس امتناع می کرد
  3. آژانس حفاظت ظروف یکبار مصرف زباله جامد
  4. کودکان از خطرات رنگ بر سرب در خانه شده است