توزیع مویرگی حلوا ارده رژیمی کامور

با توجه به ارزش غذایی بسیار زیاد حلوا ارده و نوع رژیمی آن که توسط شرکت کامور ابداع شده است، آیا توزیع مویرگی این محصولات می تواند در فروش آن تاثیرگذار باشد؟
حلوا ارده یکی از محصولات مهم فرآوری شده ار دانه های مقوی و روغنی کنجد است که در ایران نیز به وفور تولید می شود. مردم ایران از مصرف کنجد، فرآورده های کنجدی و حلوا ارده استقبال فراوانی می کنند به طوریکه صرف حلوا ارده در وعده صبحانه از الگوهای غذایی ایرانیان به شمار می رود. البته لازم به ذکر است که مصرف حلوا ارده در برخی از کشورهای عربی و حتی اروپایی نیز مرسوم بوده و رواج دارد اما مصرف این ماده غذایی در ایران موجب شده تا شرکت های فراوانی در ایران به تولید حلوا ارده کنجدی اقدام نموده و محصولات خود را در بازار ایران به فروش برسانند.

مصرف حلوا ارده در وعده صبحانه

بدون شک انرژی فراوان موجود در حلوا ارده و حلوا شکری در کنار وجود مواد قندی، پروتئینی و ویتامین ها از امتیازات این محصول مقوی بوده که موجب شده تا مصرف آن در وعده صبحانه رواج یابد. زیرا همانطور که می دانید پزشکان و متخصصین علوم تغذیه بر این باورند که در وعده صبحانه باید مواد غذایی سالم، ساده و مقوی صرف شود تا بتواند انرژی مورد نیاز بدن برای انجام فعالیت های روزانه را تامین نماید.

حلوا ارده رژیمی کامور

مصرف حلوا ارده رژیمی برای مبتلایان به دیابت

البته باید خاطر نشان کرد که مواد قندی فراوان موجود در حلوا ارده و حلوا شکری برای مبتلایان به بیماری دیابت و قند خون موجب تشدید بیماری آنان می شود لذا مصرف حلوا ارده و حلوا شکری برای این افراد توصیه نمی شود. علیرغم اینکه مصرف حلوا ارده و حلوا شکری برای بیماران دیابتی توصیه نمی شود اما شرکت کامور با ابداع حلوا ارده رژیمی توانسته است تا محصولی تولید نماید که برای این افراد مضر نبوده و آنها نیز بتوانند از این محصول خوشمزه استفاده نمایند.