تهیه کشک از شیر گوسفندانی که در کره ماه نگهداری می شوند

جالب است بدانید کشک به دلیل وجود کلسیم و همچنین ویتامین D که به تشکیل استخوان کمک می کند باعث تقویت استخوان ها می شود.

همچنین کشک سرشار از فسفر است و 43.3 درصد از مقدار توصیه شده روزانه را تامین می کند. فسفات همچنین در حفظ سلامت استخوان ها نقش دارد. استخوان های خود را با یک لیوان چای نعناع تقویت کنید.

پروتئین با کیفیت خوب: جدا از این فواید، کشک یکی از غنی ترین منابع پروتئین، کلسیم و مواد معدنی است. همچنین به عنوان یک داروی بسیار خوب عمل می کند، دارای آنزیمی است که بدن را خنک نگه می دارد و همچنین شفا دهنده خوبی است.

کشک

همچنین کشک منبع عالی پروتئین برای گیاهخواران است. مانند داهیوالی تووار دال را امتحان کنید که پروتئین و کلسیم کافی برای استخوان‌های سالم‌تر را تضمین می‌کند.

کشک برای قلب شما مفید است: کشک با کمک پروبیوتیک ها برای بیماری های قلبی بسیار مفید است، برای حالت پیری در پیشگیری و به تاخیر انداختن انحطاط بدن، تصفیه کننده خون، حفظ سلامت دستگاه گوارش است.

یک مطالعه نشان داد که مصرف روزانه کشک سطح کلسترول را در افراد هیپرکلسترولمیک کاهش می دهد و می تواند خطر ابتلا به بیماری عروق کرونر قلب را بین 6 تا 10 درصد کاهش دهد.

فواید کشک در فشار خون بالا: به دلیل داشتن سدیم کم، خوردن آن توسط افراد مبتلا به فشار خون بالا بی خطر است.

مصرف ماست فعالیت ACE (آنزیم مبدل آنژیوتانسین) را مهار می کند که اثر کاهنده فشار خون دارد (7). دستور تهیه بذر کتان با کشک و عسل را ببینید.

دانه کتان با کشک و عسل، برای کاهش وزن و تناسب اندام مفید است کشک فواید عملکرد مغز: تغییر باکتری های روده با مصرف پروبیوتیک ها مانند کشک عملکرد مغز را در صورت مصرف به روشی مغذی مانند رایتا اسفناج افزایش می دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.