بهترین حلوا ارده کنجدی صبحانه

با توجه به اینکه مصرف محصولات غذایی سالم و مقوی در وعده غذایی صبحانه توصیه شده است لذا آیا می توان حلوا ارده کنجدی را یکی از بهترین محصولات غذایی مورد استفاده در صبحانه نامید؟

تخم مرغ سرخ شده و یا آب پز شده، کره و مربا، نان و پنیر و سبزی و یا نان و پنیر و گردو، خامه و عسل، نان و چای شیرین و حلوا ارده از جمله محصولات پرمصرف در وعده غذایی صبحانه می باشند.

وعده غذایی صبحانه از مهم ترین وعده های غذایی شبانه روز است و هیچ یک از وعده های غذایی در شبانه روز به اهمیت و ارزشمندی صبحانه نمی رسد زیرا در سلامتی و تندرستی بدن و همچنین نشاط روح و روان نقش موثری ایفا می کند.

مصرف حلوا ارده در وعده صبحانه

اگرچه صرف وعده غذایی صبحانه خود عامل مهمی برای شادابی و سلامتی است اما نوع محصول غذایی ای که در این وعده مهم غذایی صرف می شود نیز بسیار اهمیت دارد از این رو پزشکان و متخصصین علوم تغذیه مکررا توصیه کرده اند که در این وعده غذایی محصولات پرانرژی و سالم مانند حلوا ارده و حلوا شکری مصرف شود تا علاوه بر اینکه انرژی مورد نیاز بدن تامین می شود مصرف کنندگان از مصرف این ماده غذایی خوشمزه لذت فراوانی برده و برای مصرف کامل صبحانه علاقمند شوند.

نحوه فرآوری و تولید حلوا ارده کنجدی

همانطور که مستحضرید ماده اصلی تولید و طبخ حلوا ارده، دانه های روغنی کنجد است که به صورت برشته شده درآمده و سپس سابیده می گردد و مایع ارده از این فرآیند تولید می شود. سپس با اضافه کردن سایر مواد اولیه مانند تخم مرغ مایع، شکر، هل، چوبک و مغز دانه ها که مهمترین مواد اولیه سازنده حلوا ارده کنجدی هستند، این محصول خوشمزه فرآوری و تولید می شود.