بهترین حلوا ارده کنجدی اردکان

نام شهر اردکان یادآور یکی از بهترین محصولات غذایی سنتی در ایران است. حلوا ارده کنجدی از مشهورترین سوغاتی ها و محصولات تولیدی شرکت های معتبر صنعتی در این شهر می باشد.

همانطور که می دانید شهرستان اردکان از مهم ترین و بزرگترین شهرهای استان پهناور و کویری یزد است به طوریکه علیرغم وجود ده شهرستان بزرگ و کوچک در استان یزد، حدود یک سوم مساحت این استان را در شهرستان اردکان اشغال شده است.

شهرستان اردکان در شمالی ترین قسمت استان یزد قرار گرفته و با استان های همجوار شمالی یعنی سمنان و خراسان رضوی همسایه می باشد. مردمان اردکان از ثروتمندترین مردمان ایران هستند به طوریکه تراکنش های مالی و بانکی مردم اردکان در این شهر به نسبت جمعیتشان چندین برابر تراکنش های مالی مردم در پایتخت ایران است.

تولید حلوا ارده از محورهای اقتصادی مردم اردکان

تولید و فروش حلوا ارده تازه و درجه یک کنجدی یکی از محورهای اقتصادی و تجاری مردم این منطقه را شامل می شود به طوریکه در حال حاضر کارگاه ها و شرکت های بزرگ و کوچک فراوانی در شهرک های متعدد صنعتی این شهر مشغول تولید انواع محصولات کنجدی به ویژه حلوا ارده بسته بندی شده می باشند.

بهترین حلوا ارده کنجدی

تولید و فروش حلوا ارده در شهرهای مختلف ایران

البته لازم به ذکر است علاوه بر اردکان شهرهای دیگری در ایران نیز به تولید حلوا ارده مشهور شده اند که می توان از بروجرد و زرقان نیز اشاره کرد اما هیچکدام از آنها در مقایسه با شهرستان اردکان حرفی برای گفتن ندارند زیرا حلوا ارده اردکان علاوه بر کمیت بسیار بیشتر در مقایسه با آنان از کیفیت بهتر و لذیذتری نیز برخوردار است.

لازم به ذکر است که در شهر تهران نیز شرکت های متعدد و معتبری وجود دارد که آنها نیز به تولید حلوا ارده کنجدی اشتغال دارند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.