با دستبند طلا زنانه و بدون انگشتر نامزدی طلا خواستگاری کنید

انگشتر طلا سفید با قیمت مقرون به صرفه از زمانی که مصریان باستان دایره های ساخته شده از سیم نقره یا طلا را روی انگشت سوم دست چپ می انداختند، راه طولانی را طی کرده اند، زیرا تصور می شد که حلقه ها مستقیماً به قلب متصل می شود.
حتی در قرن گذشته تغییرات قابل توجهی در سبک های مورد علاقه نامزدها و عروس هایشان ایجاد شده است.
اگرچه الماس بدون شک بهترین دوست یک دختر باقی می ماند، اما اکنون انتخاب بیشتری برای زوج هایی وجود دارد که به دنبال حلقه ای عالی هستند که نه تنها نماد رابطه آنها باشد، بلکه ترجیحات سبک شخصی آنها را نیز در بر بگیرد.
بنابراین اگر به‌دنبال کمی الهام هستید، برای کشف سبک‌های ماندگار انگشتر نامزدی طلا و روندهای نوظهوری که در مورد محبوب‌ترین طرح‌ها و تنظیمات حلقه نامزدی روز به میان می‌آیند، موج‌هایی ایجاد می‌کنند، بخوانید.
انگشتر نامزدی
برای بسیاری از زوج ها تنها یک انتخاب ارجح وجود دارد. در مورد انگشتر هوشمند، انتخابی چشمگیر بوده و برای مدت طولانی مورد علاقه بوده است و در حالی که برخی از گرایش های طراحی می آیند و می روند، حلقه اینجاست که بماند و می تواند ظریف و کم بیان باشد، اما هرگز ساده و ساده نیست.
این تنظیم الماس شما را کاملاً در کانون توجه قرار می دهد، بنابراین برش و کیفیت سنگ بسیار مهم است. بین برلیانت گرد کلاسیک یا برش پرنسس محبوب انتخاب کنید.
یا با چیزی متمایزتر به شکل درخشنده، زمرد، بیضی، گلابی یا مارکی همراه باشید. برش کوسن عتیقه که به سرعت در حال ترند است، سبک الماس را به ابتدای خود بازمی گرداند و برای رمانتیک نهایی، الماسی به شکل قلب در حلقه نامزدی یک نفره، گویای عشق است.
کسانی که به الماس یک نفره تراش گرد و دستبند طلا زنانه علاقه دارند، اغلب به دنبال درخشش، درخشندگی و آتش بهینه هستند. الماس‌های فوق‌العاده ایده‌آل Whiteflash A CUT ABOVE مطمئناً کار را پر می‌کنند، زیرا نشان‌دهنده نهایی ساخت‌وساز دقیق هستند و از نظر کارشناسان از نظر کیفیت برش و عملکرد سبک، بهترین از بهترین‌ها هستند.
 • منابع:
  1. The 5 Most Popular Styles Of Engagement Ring Settings

 • تبلیغات: 
  1. پالت چوبی ای که در شب می درخشد!
  2. آیا نابودی جهان با طناب پلاستیکی امکان پذیر است؟
  3. پنجره ای که متعلق به 500 سال پیش است!
  4. به لاک قدیمی خود پودر پاپریکا اضافه کنید تا جدید شود