استفاده از قابلمه گرانیتی کوچک برای شکنجه زندانیان در قرون وسطی

این قابلمه گرانیتی کوچک غیرسمی در آشپزخانه بی اثر می ماند و با غذاهای اسیدی واکنش نشان نمی دهد. و یکی دیگر از مواردی که آن را سالم می کند، استفاده از کره و روغن کمتر در هنگام پخت و پز است.

توزیع و نگهداری عالی گرما – ظروف گرانیتی توزیع یکنواخت گرما را به نمایش می‌گذارند که از طریق یک هسته فولادی آلومینیومی یا کربنی همراه با پوشش چینی امکان‌پذیر شده است.

این ترکیب اجازه می دهد تا پخت و پز بدون درز و سریع انجام شود، زیرا علیرغم اینکه هسته فلزی گرما را برای مدت طولانی حفظ نمی کند.

پوشش از هسته پشتیبانی می کند تا گرما را یکنواخت نگه دارد. و کف پهن و ضخیم آن حتی به هدایت بهتر و توزیع یکنواخت گرما کمک می کند.

قابلمه

بدون زنگ زدگی – این ظروف آشپزی می تواند از مشکلات زیادی در تمیز کردن شما جلوگیری کند و حتی می تواند در مقایسه با سایر ظروف بیشتر دوام بیاورد زیرا بدون زنگ زدگی است.

سطح تمیز کردن آسان – این ظروف گرانیتی دارای سطحی با سطح صاف است که تمیز کردن آن را بسیار آسان می کند. فقط به چند قطره مایع ظرفشویی نیاز دارید و سپس کل ظروف را با آب گرم بشویید.

این کار بهتر است هر بار بعد از پختن غذا انجام شود. و اگر چیزی روی آن چسبید، فقط باید ظرف را خیس کنید و چند دقیقه صبر کنید تا با استفاده از یک اسفنج نرم آن را پاک کنید.

قابلیت نچسب معقول – ظروف گرانیتی یک تابه غیر متخلخل و نچسب است که مشکلات چسبندگی کثیف را هنگام پخت و پز برطرف می کند. بنابراین اگر از این نوع ظروف استفاده می کنید، به جای تمیز کردن و برس کشیدن ظرف، وقت خود را صرف کارهای مهم تری خواهید کرد.

تا زمانی که چاشنی ها یا چربی ها را به درستی اضافه کنید، غذا و لکه ها به سادگی روی سطح ماهیتابه می چرخند. آنها به عنوان نچسب زمانی که co