استفاده از صندلی ماساژور سنگ یشم در ساخت قایق ماهی گیری

استفاده منظم ازصندلی ماساژور سنگ یشم می تواند روشی موثر برای مدیریت درد در نواحی مختلف بدن باشد. برای درمان کمردرد مفید است.

برای بسیاری از افراد، ماساژ بیش از هر روش دیگری در کاهش کمردرد امیدوارکننده است. لرزش ملایم صندلی های ماساژور روی ماهیچه های بیش از حد سفت کار می کند و به آنها کمک می کند تا آرام شوند و در نتیجه درد را تسکین دهند.

سردرد را کاهش می دهد
سردرد می تواند ناشی از عوامل زیادی مانند کمبود خواب، استرس، ایسکمی و اسپاسم عضلانی در سر و گردن باشد. یک صندلی ماساژور به مقابله با تمام علل اصلی سردرد کمک می کند.

صندلی

جریان خون در سر را افزایش می دهد، اسپاسم را کاهش می دهد و فعالیت نقاط ماشه ای عضلانی مرتبط با سردرد را کاهش می دهد. بهترین صندلی ماساژور ممکن است به کاهش دفعات و شدت سردرد کمک کند.

تخلیه لنفاوی را بهبود می بخشد
سیستم لنفاوی یکی از مهم ترین سیستم های بدن است. با حذف سموم و باکتری ها از بدن به حفظ سلامتی شما کمک می کند. مانند سیستم گردش خون، دارای عروق لنفاوی و گره هایی برای جریان مایع لنفاوی است.

با این حال، فاقد موتور قلب مانند برای پمپاژ مایع لنفاوی به داخل عروق است. سیستم لنفاوی بیشتر به حرکت ماهیچه های صاف برای گردش مایع لنفاوی متکی است.

گاهی اوقات انسداد در مسیر گردش لنف می تواند منجر به تورم شود. اگر رکود لنفاوی نادیده گرفته شود می تواند منجر به لنف ادم شود.

صندلی های ماساژ به تخلیه مایع لنفاوی از طریق کشش و ماساژ شدید کمک می کنند. در نتیجه به کاهش التهاب در بدن کمک می کنند. ویژگی جاذبه صفر در صندلی های ماساژور به ویژه برای تخلیه لنفاوی مفید است.