استفاده از روشویی کابینتی زمزم توسط مرد سیاه پوست موجب محکوم شدنش شد

در بین انواع روشویی های مدرن آشپزخانه، امروزه روشویی کابینتی زمزم توکار محبوب ترین هستند. آنها در مقادیر زیادی توسط تولید کنندگان مدرن ارائه می شوند و کاربران اغلب به چنین مدل هایی توجه می کنند. از نظر زیبایی شناسی، چنین محصولاتی جذابیت بیشتری دارند.

لبه های آنها همسطح با سطح کار است. زیبا به نظر می رسد، اما فرآیند نصب را نیز پیچیده می کند، زیرا لازم است که سطح کانتر را نیز پردازش کنید، بنابراین توصیه نمی شود که نصب مستقل با چنین مدل هایی را انجام دهید.

زیر میز – از نظر ظاهری عالی، از نظر عملی بی عیب و نقص، اما دشوار است

این نوع روشویی آشپزخانه چندان رایج نیست. می توان آن را در عمارت های غنی و آشپزخانه های سفارشی مشاهده کرد. نصب چنین مدل هایی در زیر کانتر به تنهایی حتی توسط استاد با دستان خود غیرممکن است. لازم است نه تنها سوراخ صحیح با دقت برش تا میلی متر ایجاد شود، بلکه باید آسیاب شود.

روشویی

چنین کاری فقط توسط حرفه ای ها انجام می شود و محصول نهایی با میز ادغام می شود ، فضای بیشتری را روی سطح کار می گذارد ، با عملی بودن و راحتی صاحبان را خوشحال می کند.

برای تولید روشویی عمدتاً از دو نوع ماده فولادی و گرانیتی (کامپوزیت) استفاده می شود. روشویی های استیل از فولاد ضد زنگ ساخته شده اند که حاوی 18 درصد کروم و 10 درصد نیکل است.

این ترکیب نیکل و کروم است که حداکثر محافظت از فولاد را در برابر اثرات خوردگی و اسیدهای غذایی فراهم می کند. این درصد نیکل و کروم نشان دهنده کیفیت بالای فولاد ضد زنگ، عمر طولانی، خواص مصرف کننده بالا و ایمنی برای سلامتی است.

روشویی های آشپزخانه ساخته شده از فولاد ضد زنگ دارای قیمت مناسب، وزن کم، عملکرد بهداشتی بالا، عمر طولانی هستند. معایب روشویی های ضد زنگ: سطح پایین جذب صدا در مدل های ارزان قیمت.

هرچه فولاد ضخیم تر باشد، روشویی های ضد زنگ صدای کمتری ایجاد می کنند. این نوع روشویی ها شامل سینک های یکپارچه با کاسه های ته عمیق می باشد.