استفاده از رب انار هزار دانه برای دسر ملکه انگلستان

اسموتی  رب انار هزار دانه اسموتی ها یک نوشیدنی عالی برای تقویت و تقویت بدن هستند. مواد لازم: 150 میلی لیتر رب انار تازه، 150 میلی لیتر چای سبز، 100 عدد زغال اخته، 70 گرم دانه انار، 20 گرم نیشکر. فرآیند پخت و پز فوق العاده ساده است.

اما برای آن به یک مخلوط کن نیاز داریم. همه مواد در یک کاسه قرار می گیرند و به سادگی به یک توده همگن می زنند. تیغه های تیز مخلوط کن دانه های انار را به خوبی آسیاب می کند، بنابراین اصلاً در نوشیدنی احساس نمی شود.

رب انار. چنین نوشیدنی اولین بار در اسرائیل تهیه شد. با گذشت زمان، دستور العمل های بسیاری برای تهیه رب انار ظاهر شد.

سالادهای سالم با افزودن رب انار در میان پیروان رژیم غذایی سالم بسیار محبوب هستند. هنگام ایجاد دسر، دانه‌های انار با انواع میوه‌ها، انواع توت‌ها و همچنین آجیل به خوبی هماهنگ می‌شوند. با این حال، این میوه به غذاهای گوشتی مانند مرغ ترشی فوق العاده می دهد.

سالاد رب انار با آجیل. یکی از ساده ترین راه ها برای تهیه یک سالاد خوشمزه و سالم. مواد لازم: 1/4 لیمو، 40 میلی لیتر عسل 50 میلی لیتر رب انار، 1 بسته آرگولا، 50 گرم مغز گردو کمی سرخ شده، 1 عدد موسیر، 20 میلی لیتر روغن زیتون و ادویه جات دلخواه.

ابتدا مقداری آب لیمو درست کنید و در یک کاسه عمیق بریزید و با عسل و سرکه قرمز مخلوط کنید. کاملا تکان دهید. سپس رب انار را اضافه کنید و مخلوط را به حدی برسانید که یکدست شود. سپس بقیه مواد را اضافه کرده، مزه دار کرده و با روغن زیتون بریزید. بگذارید 10 دقیقه دم بکشد.این غذا برای یک ناهار ویتامینه رژیمی عالی است.

سالاد با رب انار و گلابی. مواد لازم: کلم پکن (150 گرم)، گلابی (1 عدد)، خرمای خرد شده (50 گرم)، گردو (50 گرم)، رب انار (100 گرم)، پنیر فتا (100 گرم)، عسل (40 میلی لیتر)، خردل (10 میلی لیتر)، لیمو (1 عدد)، روغن زیتون (40 میلی لیتر)، نمک.

ابتدا کلم و گلابی را خرد کرده و پنیر را خرد کرده و با اضافه کردن رب انار و خرما و مغزها مخلوط کنید. به طور جداگانه سس را از آبلیمو و عسل و خردل تهیه می کنیم. پس از آن، حجم را با سس ترکیب می کنیم و سالاد را با رب انار سر سفره سرو می کنیم